Już teraz zarezerwuj swój czas i 19 listopada między 8:00, a 15:00 przyłącz się do załogi najbardziej misiowego szpitala
w Warszawie!

Szpital Pluszowego Misia zakończył szkolenie specjalistów

12 listopada odbyło się szkolenie dla wolontariuszy-lekarzy Szpitala Pluszowego Misia z zakresu współpracy z małym pacjentem.

Rad udzieli nam wybitni specjaliści:

mgr Barbara Kochlewska, psycholog kliniczny dziecka

dr hab. n. med. Beata Kucińska kardiolog dziecięcy

prof. dr hab. n. med. Marek Kulus - pediatra, Prorektor do spraw Dydaktyczno-Wychowawczych WUM

Całość podsumowała i przedstawiła szczegółowy przebieg tegorocznego fianału Szpitala jego koordynatora, Liliana Kowalik.

Zainteresowanie szkoleniem przerosło nasze oczekiwania, stąd z tym większą radością dziękujemy za zainteresowanie, udział i wsparcie Ekspertom oraz Koleżankom i Kolegom Doktorom Szpitala Pluszowego Misia.

Małgorzata Foremniak jednym z lekarzy X Finału Szpitala Pluszowego Misia

Swoją obecność na Szpitalu Pluszowego Misia, jak i chęć zabawy w misiowego lekarza potwierdziła pani Małgorzata Foremniak.

Małgorzata Foremniak jest jedną z najbardziej znanych polskich aktorek telewizyjnych, filmowych i teatralnych. Urodziła się 8 stycznia 1967 roku w Radomiu. Jest absolwentką Wydziału Aktorskiego łódzkiej „filmówki”, który ukończyła w 1989 roku. Największą popularność zdobyła dzięki roli sympatycznej pani anestezjolog - Zosi Stankiewicz – Burskiej w popularnym serialu TV „Na dobre i na złe”. Od 2006 roku jest Ambasadorem Unicef.
Prywatnie mama trójki dzieci.

Jesienny Finał Szpitala Pluszowego Misia EMSA Warszawa - szkolenie dla uczestników

Przyjdź na szkolenie i naucz się współpracy z Małym Człowiekiem, rozwiej wszystkie wątpliwości oraz zapisz się na finał.

Zapraszamy 12 listopada o 1800 do sali 139 Centrum Dydaktycznego.

Szkolenie zostanie poprowadzone przez specjalistów od kontaktu z małymi dziećmi

25.10.2009 Szymon Kierat

Szpital Pluszowego Misia - Finał Jesień 2009

Z radością po raz dziesiąty zapraszamy Was do wzięcia udziału w finale akcji "Szpital Pluszowego Misia - TBH EMSA". Jesienny finał szpitala odbędzie 19 listopada 2009 w Szkole Podstawowej Nr 85 im. Benito Juareza, ul. Narbutta 14."Szpital Pluszowego Misia" to projekt edukacyjny kierowany do dzieci w wieku 4-7 lat. Akcja ma na celu zmniejszenie u nich lęku przed szpitalem i białym fartuchem. Studenci medycyny oraz studenci innych warszawskich uczelni wcielają się w role lekarzy i leczą misie.

W tym roku musimy obsadzić etaty pediatrów, chirurgów, kardiochirurgów, stomatologów, fizjoterapeutów, analityków medycznych, elektroradiologów, kardiologów i pielęgniarek. W ciągu kilku godzin trwania akcji udzielimy około 450 porad lekarskich, przeprowadzimy kilkadziesiąt operacji...

Zapisy i więcej informacji: tbh@emsa.waw.pl
22.10.2009 Szymon Kierat

Szpital Pluszowego Misia na Festiwalu Nauki Małego Człowieka

Europejskie Stowarzyszenie Studentów Medycyny - EMSA Warszawa 26 września 2009 zorganizowało Szpital Pluszowego Misia w czasie Festiwalu Nauki Małego Człowieka na Wydziale Fizyki Politechniki Warszawskiej.

Akcja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem studentów oraz dzieci i ich rodziców. Wyleczyliśmy rekordową ilość ponad 200 misiowych przypadłości!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego fantastycznego przedsięwzięcia.

22.10.2009 Szymon Kierat